İptal&iade Koşulları

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tam ve eksiksiz bir şekilde karşılamaya çalıştığımız bu sitede yine de karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz; 


√    Siparişiniz, ödemesi tarafımıza ulaştıktan sonra en ekonomik ve güvenli koşullarda kargo şirketine teslim edilir.

√    Satılan ürünün iade işlemlerinin düzgün bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için müşteri siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmeli kargo paketinde yada ambalajında herhangi bir kırılma,bozulma,kutunun açılması,ezilme gibi durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapmalıdır.Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez. 

   Satılan ürünlerin iadesi sadece aşağıdaki durumlarda mümkündür: 


1. Satılan üründe fabrikasyon hatası olması, 
2. Satılan ürünün nakliyat esnasında zarar görmesi, 
Ürünü,ambalajını açmadan,tahrip etmeden ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren 7(yedi)gün içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.Bu gibi iade durumlarında ürün,kargo ile gönderiliyorsa kargo ücreti müşteriye aittir.


glutensizmarket.com  ' dan satınaldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde iade edebilirsiniz. 


1.  İade işlemi ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden 10 gün için geçerlidir. 
2.  İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar(sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak malın kusurlu çıkması durumunda iade masrafları  
 glutensizmarket.com   tarafından karşılanır. 
3.  İade işlemi, ürünün  
glutensizmarket.com   ' a ulaşması ile başlar.   glutensizmarket.com   ekibi iade işlemini değerlendirip kısa süre içinde size sonuçla ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemlerin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama 3 iş günü sürmektedir.

 

 

Glutensiz Market © 2017
Geliştirici : Oğuz